Hotel Julian Praha

Hotelu Julian Praha 11 Hotelu Julian Praha 12 Hotelu Julian Praha 13 Hotelu Julian Praha 14 Hotelu Julian Praha 15 Hotelu Julian Praha 16 Hotelu Julian Praha 17 Hotelu Julian Praha 18 Hotelu Julian Praha 19 Hotelu Julian Praha 20 Hotelu Julian Praha 21 Hotelu Julian Praha 22

.Krásný a luxusní hotel Julián v neoklasicistním stylu se nachází nedaleko historického centra města v pražské části Smíchov. Malá Strana je vzdálena necelých deset minut chůze nebo jednu stanici tramvají. V blízkém okolí hotelu je věhlasná Petřínská rozhledna, rozsáhlá zahrada Kinských se stejnojmenným zámkem, Švandovo divadlo, Kampa, multikino Village Cinemas a nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov.


Hotel Julián nabízí k ubytování celkem 33 moderních a nadstandardně vybavených pokojů. Přestože je hotel situován u frekventované komunikace, nabízí díky protihlukovým opatření velice klidné ubytování. Jeden pokoj je zařízen pro handicapované osoby. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a apartmány. Všechny pokoje mají možnost přistýlky.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-julian@toprague.cz
Adresa: Elišky Peškové 197/11 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Julian Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Julian Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist